Więcej widoków

Balto racica dzika

Produkt W magazynie

SKU:A4880

Racica dzika dostarczy dużo przyjemności z gryzienia. Gryząc ją psy psy mają do zjedzenia: skórę, ścięgna, pazur, kość i szpik, co zajmuje im dużo czasu i zapewnia urozmaicenie diety. Gryzak zawiera dużą zawartość tłuszczu i jest atrakcyjnie aromatyczny dla psów ale niekoniecznie dla ich właścicieli, dlatego najlepiej podawać go na dworze.
• w pełni naturalne i nieprzetworzone
• bezpieczne dzięki pasteryzacji termicznej
• doskonale nadają się do czyszczenia zębów
• nie zawierają chemicznych polepszaczy
• suszone, a nie wędzone
• nie zawierają popiołu
• nie tracą wartości odżywczych
• bez wybielaczy
• bez konserwantów
• bez barwników

Opakowanie 1 szt.

Reward Points Zdobędziesz 1 łapkę za recenzję tego produktu

Opis produktu

Szczegóły

Firma Balto w produkcji psich przysmaków wykorzystuje tradycyjną recepturę opracowaną przez firmę „Moje hobby” na początku lat 90-tych, która jako jedna z pierwszych w Polsce produkowała ekologiczne gryzaki z części poubojowych. Ta receptura oparta jedynie na naturalnych surowcach i materiałach pomocniczych została wdrożona do nowoczesnego procesu technologicznego, którego najważniejszym etapem jest proces suszenia w specjalnie zaprojektowanych komorach suszarnikowych w stosunkowo niskiej temperaturze, przez co produkty nie tracą cennych wartości odżywczych oraz nie zawierają niebezpiecznego popiołu powstającego w procesie wędzenia.

Stosowana technologia suszenia zapewnia najwyższą jakość produktów, przy jednoczesnej dbałości o bezpieczeństwo epidemiologiczne. W procesie produkcyjnym eliminowane jest całkowicie ryzyko przetrwania groźnych bakterii, bądź wirusów, bez użycia środków chemicznych i konserwujących, a jedynie przy zastosowaniu metody pasteryzacji termicznej.Wdrożony System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli (HACCP), którego jednym w elementów jest regularne badanie jakości produktów w akredytowanym laboratorium mikrobiologicznym, jest na bieżąco aktualizowany.

Gryzaki Balto to produkty najwyższej jakości, specjalnie wyselekcjonowane, zapakowane w estetyczne i ekologiczne torby papierowe. Spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów, ponieważ opakowania są całkowicie szczelne, nie przepuszczają zapachów, posiadają zamknięcie strunowe do wielokrotnego otwierania i zamykania. Zastosowana receptura nie dopuszcza żadnych chemicznych wybielaczy, konserwantów czy barwników.

100% dzika.
Bez konserwantów, wypełniaczy i popiołu z wędzenia.
Produkt polski.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wielkość Rasy L - rhodesian ridgeback, retriever, border collie, owczarek niemiecki, bokser, akita, bull terrier, staffordshire bull terrier

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Recenzje

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Balto racica dzika

Jak oceniasz ten produkt? *

Jakość produktu
0/5
Cena
0/5