Więcej widoków

Balto ucho dzika

Produkt W magazynie

SKU:A4886

Ucho dzika jest dość tłustym, mięsistym i twardym gryzakiem średniej wielkości. Dla psów o silnej potrzebie żucia.
• w pełni naturalne i nieprzetworzone
• bezpieczne dzięki pasteryzacji termicznej
• doskonale nadają się do czyszczenia zębów
• nie zawierają chemicznych polepszaczy
• suszone, a nie wędzone
• nie zawierają popiołu
• nie tracą wartości odżywczych
• bez wybielaczy
• bez konserwantów
• bez barwników

Opakowanie 1 szt.

Reward Points Zdobędziesz 1 łapkę za recenzję tego produktu

Opis produktu

Szczegóły

Firma Balto w produkcji psich przysmaków wykorzystuje tradycyjną recepturę opracowaną przez firmę „Moje hobby” na początku lat 90-tych, która jako jedna z pierwszych w Polsce produkowała ekologiczne gryzaki z części poubojowych. Ta receptura oparta jedynie na naturalnych surowcach i materiałach pomocniczych została wdrożona do nowoczesnego procesu technologicznego, którego najważniejszym etapem jest proces suszenia w specjalnie zaprojektowanych komorach suszarnikowych w stosunkowo niskiej temperaturze, przez co produkty nie tracą cennych wartości odżywczych oraz nie zawierają niebezpiecznego popiołu powstającego w procesie wędzenia.

Stosowana technologia suszenia zapewnia najwyższą jakość produktów, przy jednoczesnej dbałości o bezpieczeństwo epidemiologiczne. W procesie produkcyjnym eliminowane jest całkowicie ryzyko przetrwania groźnych bakterii, bądź wirusów, bez użycia środków chemicznych i konserwujących, a jedynie przy zastosowaniu metody pasteryzacji termicznej.Wdrożony System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli (HACCP), którego jednym w elementów jest regularne badanie jakości produktów w akredytowanym laboratorium mikrobiologicznym, jest na bieżąco aktualizowany.

Gryzaki Balto to produkty najwyższej jakości, specjalnie wyselekcjonowane, zapakowane w estetyczne i ekologiczne torby papierowe. Spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów, ponieważ opakowania są całkowicie szczelne, nie przepuszczają zapachów, posiadają zamknięcie strunowe do wielokrotnego otwierania i zamykania. Zastosowana receptura nie dopuszcza żadnych chemicznych wybielaczy, konserwantów czy barwników.

100% dzika.
Bez konserwantów, wypełniaczy i popiołu z wędzenia.
Produkt polski.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wielkość Rasy wszystkie rasy

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Recenzje

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Balto ucho dzika

Jak oceniasz ten produkt? *

Jakość produktu
0/5
Cena
0/5