Dwa lata temu nasz prezes Rajiv Shah został dumnym posiadaczem czekoladowego labradora o imieniu Choco. Jako „rodzic” czworonożnego „dziecka” Rajiv chciał zadbać o niego jak najlepiej, dlatego zaczął szukać sklepu, gdzie Choco sam będzie mógł wybrać sobie swoje zabawki, akcesoria i posłanie. Istotne także okazało się to, aby dobrać pupilowi odpowiednią karmę i przy pomocy eksperckich rad zadbać o jego odpowiednią i zdrową dietę. Poszukiwania trwały, ale sklep gdzie Rajiv mógł zrobić wspólne zakupy ze swoim psiakiem nie został odnaleziony, wiele miejsc w galeriach handlowych nie było przyjaznym środowiskiem dla zwierząt. Obserwując działania rynkowe Rajiv postanowił otworzyć właśnie taki sklep, który będzie przyjazny nie tylko dla właścicieli, ale także dla ich psich i kocich pupili.

PetStation to nie tylko kolejny sklep z produktami dla zwierząt. To raczej miejsce na odpoczynek, zasięgniecie specjalistycznej porady i najważniejsze - miejsce na zabawę. Staramy się oferować naszym klientom wysokiej jakości produkty i usługi w przystępnych cenach, zawsze zachowując przy tym uśmiech na twarzy i chęć to zabawy ze zwierzętami.

Cały czas chcemy się rozwijać, po to aby w pewnym momencie móc zaspokoić wszystkie potrzeby związane z opiekaną nad zwierzętami, zapewniając wysoką jakość przy szerokiej gamie usług!

Czekamy na Wasze opinie i mamy nadzieję że zechcecie cieszyć się swoimi doświadczeniami razem z nami!

Zespół PetStation