Preparaty przeciw kleszczom, pchłom, wszołom i komarom dla psów i kotów.

krople ADVANTIX

 

                                    

obroża KILTIX

 

 

                                

krople FIPREX

 

 

 

 

                             

 obroża FORESTO

                                       

krople FRONTLINE COMBO

                            

 

 

 

Przez ostatnie lata zaobserwowano zwiększenie ilości kleszczy i pcheł, i ich ataków na nasze zwierzęta. W związku z tym zwiększyła się też liczba przypadków chorób przez nie przenoszonych.  Co najgorsze, nie odnosi się to jedynie do zwykłych sezonów na kleszcze, ani też odległych obszarów leśnych. Przy ciepłej jesieni i zimie możemy się ich spodziewać przez cały rok, nawet w miastach.
Choroby przez nie przenoszone mogą być śmiertelne dla psów i kotów, ale i bardzo groźne dla człowieka. Anaplazmoza, borelioza, babeszioza, erlichioza, zarażenie tasiemcem lub alergiczne pchle zapalenie skóry to nazwy, z którymi coraz częściej się spotykamy. Dla psów często są to choroby śmiertelne, na które nie ma jeszcze skutecznego leku. Dlatego tak ważne jest zapewnienie psom i kotom ochrony przez cały rok.

Ze względu na to, że produkt został objęty zakazem sprzedaży wysyłkowej, jedyną formą sprzedaży dopuszczoną przez prawo jest zakup osobisty. Dlatego po zapoznaniu się i wybraniu produktu, po jego zakup zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych w Warszawie.

Wystarczy kliknąć na zdjęcie by dowiedzieć się więcej na temat wybranego produktu.