Program Lojalnościowy Pet Station. Zbieraj Łapki za zrealizowane zamówienia.

 

 Warunkiem uczestnictwa w programie Program Lojalnościowy Pet Station jest założenie konta w sklepie Petstation.pl. Tylko wtedy Klient będzie mógł przystąpić do programu i zbierać punkty nazwane dla potrzeb programu Łapkami.

  Program Program Lojalnościowy Pet Station nie dotyczy odbiorców prowadzących działalność gospodarczą.

  Istnieje możliwość wyrobienia karty lojalnościowej także w sklepie stacjonarnym. Łapki przyznane za usługę groomingu oraz za zakupy w obu sklepach (stacjonarnym i internetowym) łączą się i można je wykorzystać na dowolne zakupy w obu rodzajach sklepów.

 1 Łapka przyznawana jest za każde pełne 10 zł wartości zrealizowanego zamówienia/paragonu/usługi groomingu. Kolejne Łapki przyznawane są proporcjonalnie.

 1 Łapka ma wartość 1 zł do wykorzystania przy kolejnych zakupach w sklepie Pet Station w formie Rabatu Lojalnościowego. Maksymalny Rabat Lojalnościowy do wykorzystania przy pojedynczym zamówieniu nie może przekroczyć 50% wartości zamówionego towaru.

 Łapki naliczane są indywidualnie na koncie Klienta. System naliczający punkty uaktywnia się automatycznie po założeniu konta w sklepie Petstation.pl.

 Łapki naliczają się w momencie zrealizowania zamówienia przez Klienta, bądź napisania recenzji produktu z asortymentu Pet Station.

 Łapki naliczane są za zakup dowolnych produktów w sklepie Petstation.pl, nie wliczając w to kosztów dostawy.

 Łapki naliczają się za usługi groomerskie ale wykorzystać je można tylko na zakup dowolnych produktów w sklepach Pet Station oraz w sklepie Petstation.pl.

 Za każde udostępnienie/polecenie strony Petstation.pl innemu użytkownikowi przyznawane są dodatkowe Łapki.

 Aktualną ilość zgromadzonych Łapek można zobaczyć w każdej chwili po zalogowaniu się na własne konto w sklepie Petstation.pl.

 Zgromadzone Łapki mają 90-dniowy okres ważności - liczony od momentu przyznania Łapek.

 Łapki nie naliczają się za zamówienie, w którym Klient wykorzystuje Łapki.

 Łapki nie naliczają się za produkty objęte promocją.

 Łapki nie naliczają się za zamówienie, w którym Klient wykorzystuje kod kuponu promocyjnego.

 W przypadku gdy Klient zrezygnuje z całości lub części zamówienia, Łapki zostaną odliczone proporcjonalnie od całości zamówienia lub tej części, z której nastąpiła rezygnacja.

 Łapek nie można przekazywać innym użytkownikom sklepu Petstation.pl.