Zabawki

Siatka Lista

Showing 1 - 15 of 175 results

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Showing 1 - 15 of 175 results

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Show More Products

Zabawa jest niezwykle ważnym elementem życia każdego psa – jak szczeniaka, tak i dorosłego osobnika. To właśnie między innymi dzięki zabawie tworzy się więź między pupilem a jego właścicielem oraz pozostałymi członkami rodziny. Sklep Pet Station oferuje różnego rodzaju zabawki dla psa, które w niezwykle pozytywny sposób wpływają na rozwój emocjonalny i fizyczny zwierzęcia. W ofercie dostępne są między innymi pluszowe i gumowe zabawki dla psa, a także gryzaki. Wszystkie produkty, zarówno zabawki dla dużych psów, jak i zabawki dla małych psów, charakteryzują się bardzo solidnym i estetycznym wykonaniem. Pomimo tego, że oferowane przez nas zabawki dla szczeniaka i starszych psów są wyjątkowo wytrzymałe, należy pamiętać, iż nie są niezniszczalne, a co za tym idzie, mogą być podatne na "żucie". Trzeba je regularnie sprawdzać pod kątem zużycia i wymienić, jeśli zajdzie taka potrzeba, ponieważ odpadające elementy mogą stanowić realne zagrożenie dla zdrowia psa.
Zabawki dla psa – wybierz odpowiednio!
Niezwykle istotną kwestią jest właściwy dobór zabawek dla pupila. Zarówno zabawki dla małych psów (mowa tutaj o niedużych rasach), jak i zabawki dla szczeniaka zupełnie nie sprawdzą się jako zabawki dla psów ras dużych. Te ostatnie rozprawią się z nimi bowiem w mgnieniu oka. Jednak to nie fakt zniszczenia zabawki jest najgorszy, ale to, że – jak zostało nadmienione – pies może np. połknąć odpadające elementy i poważnie się pochorować. Zanim więc nabędziemy prezent dla czworonoga, niezależnie od tego, czy będą to gumowe zabawki czy inne, powinniśmy sprawdzić, dla jakiego psa są one przewidziane (najczęściej w opisie znajdziemy informacje dot. wagi psa lub rasy – mała, średnia bądź duża). Zasada ta działa tak samo w drugą stronę – zabawki dla psów dużych nie spiszą się w przypadku psa małego lub szczeniaka, ponieważ będą dla niego za duże lub/i za ciężkie, przez co pupil szybko straci zainteresowanie.
Zabawka dla psa niejedno ma imię
To prawda. Zabawki dla piesków są rozmaite – od popularnych gumowych, przez pluszowe, przeróżne gryzaki, zabawki do aportowania i rzucania, do siłowania i przeciągania. Dużą popularnością cieszą się również specjalne zabawki do wypełniania smakołykami, które umilą czworonogowi samotne chwile podczas naszej nieobecności – pies będzie tak zaaferowany próbami wyciągnięcia przysmaków, że nie zauważy, jak szybko czas leci. Jako rozważni właściciele powinniśmy obserwować naszego pupila, aby lepiej go poznać i dowiedzieć się, jaką zabawę – przy użyciu jakich zabawek – lubi najbardziej. Podobnie jak my, pies nie będzie zainteresowany wszystkim, co podetkniemy mu pod pyszczek. Warto zatem sprawić mu taką zabawkę, która naprawdę przypadnie mu do gustu i zapewni wiele godzin znakomitej rozrywki.