Więcej widoków

Szelki w kolorze Szarym, w czerwone gwiazdki - 2 rozmiary "Little Petface"

Produkt W magazynie

SKU:AC521

Szelki "Little Petface" są idealne dla szczeniaków i małych psów, ze skłonnością do ciągnięcia. Zapobiegają duszeniu i niewygodzie. Pomagają w kontroli, więc spacer z psem będzie bardziej przyjemny.


Dostępne rozmiary:


XS - 32-44 cm


S - 42-63 cm

Reward Points Zdobędziesz 1 łapkę za recenzję tego produktu
Reward Points Zdobędziesz 2 Łapki przy kupnie tego produktu.

Opcje

* wymagane pola

27,99 zł

Opis produktu

Szczegóły

Szelki "Little Petface" są idealne dla szczeniaków i małych psów, ze skłonnością do ciągnięcia. Zapobiegają duszeniu i niewygodzie. Pomagają w kontroli, więc spacer z psem będzie bardziej przyjemny.

Aby założyć szelki należy rozpiąć zapięcie, wydłużyć wszystkie paski i położyć na podłodze. Ustawić przednie łapy psa w pętlach, podnieść całość, zapiąć zatrzask i dopasować wszystkie paski. Trzeba uważać by nie ścisnąć zbyt mocno. Właściwie dopasowane szelki umożliwiają wsunięcie dwóch palcy pomiędzy pasek a ciało psa. Trzeba również pamiętać, że szczeniaki szybko rosną i co jakiś czas należy ponownie dopasować paski lub wymienić szelki na większe.

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Recenzje klientów

Szeleczki

Szeleczki dla malucha, które rosna wraz z nim. Ale moja mala nie lubił ich, bo dość sztywne i szybko je pogryzła. Sztywność powodowała, ze wplątywała sobie w nie łapki. Jednak, jeśli piesek do tego typu szelek jest przyzwyczajony, to jest to bardzo dobry produkt, estetyczny, starannie wykonany z duża możliwością regulacji.

Yvonka, 21.06.2017
Jakość produktu
3/5
Cena
3/5

Recenzje

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Szelki w kolorze Szarym, w czerwone gwiazdki - 2 rozmiary "Little Petface"

Jak oceniasz ten produkt? *

Jakość produktu
0/5
Cena
0/5