Więcej widoków

Trixie drewniana wędka dla kota z motylkiem, kocimiętką i piórami

Produkt W magazynie

SKU:A4648

Drewniana wędka z motylkiem, kocimiętką i piórami. To ekscytująca i bezpieczna zabawka dla Twojego kota. Idealna do wykorzystania instynktu łowieckiego.

Długość patyka 45cm.

Reward Points Zdobędziesz 1 łapkę za recenzję tego produktu
Reward Points Zdobędziesz 2 Łapki przy kupnie tego produktu.

Opis produktu

Szczegóły

Koty to urodzeni łowcy. Ich instynkt łowiecki można wykorzystać przy zabawie wędką. Długi ogon z naturalnych piór i ukryta w myszce kocimiętka zwiększą zainteresowanie kota.
Wykonanie: drewno, sznurek, juta, pióra.

Właściciel decyduje czy zabawka jest odpowiednia dla jego kota. Kot powinien bawić się pod nadzorem. Zabawka jest wytrzymała ale nie niezniszczalna. Należy regularnie sprawdzać zabawkę pod kątem zużycia i wymienić jeśli uszkodzenie może stanowić zagrożenie dla zdrowia.

"Kocimiętka znana jest także z wpływu, jaki wywiera na koty, od czego pochodzi nazwa rodzaju. Około 2/3 kotów jest podatnych na działanie kocimiętki, cecha ta jest dziedziczna. Rośliny zawierają nepetalakton, będący prawdopodobnie kocim feromonem. Kiedy kot wyczuwa kocimiętkę zaczyna się w niej tarzać, chwytać łapami, gryźć, lizać, następnie głośno mruczy i miauczy. Trwa to około 10 minut, po czym zwierzę traci zainteresowanie rośliną. Po kolejnych 2 godzinach cały proces może zajść na nowo. Małe kocięta i starsze koty wykazują mniejsze zainteresowanie kocimiętką, bardzo wyczulone na jej działanie wydają się być osobniki w wieku rozrodczym."
"Rodzaj obejmuje ponad 200 gatunków pochodzących z umiarkowanych stref Europy i Azji oraz gór Afryki."

Źródło: Wikipedia

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Recenzje

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Trixie drewniana wędka dla kota z motylkiem, kocimiętką i piórami

Jak oceniasz ten produkt? *

Jakość produktu
0/5
Cena
0/5