Więcej widoków

Tropiclean Flea & Tick Carpet and Pet Powder puder przeciw kleszczom i pchłom, na dywany i posłania

Produkt W magazynie

SKU:A4048

Puder zabijający kleszcze i pchły.
• do stosowania na dywanie
• do stosowania na posłaniach/legowiskach
• do stosowania u psa

Opakowanie 325 g

Reward Points Zdobędziesz 1 łapkę za recenzję tego produktu
Reward Points Zdobędziesz 8 Łapki przy kupnie tego produktu.

Opis produktu

Szczegóły

W czasie leczenia zwierzęcia z pcheł czy kleszczy należy pamiętać, by również oczyścić z insektów miejsca gdzie zwierzę często przebywa, śpi. Zapobiegniemy w ten sposób nawrotowi insektów i co za tym idzie, skutecznie ochronimy naszego pupila. Puder przeznaczony jest do stosowania na dywanach, posłaniach, tapicerkach ale również na psach. Zabija pchły i kleszcze. Naturalne składniki pudru mają działanie odstraszające przez okres do 30 dni. Unikalna mieszanka olejków oraz wodorowęglanu sodu (sody oczyszczonej) ma skuteczne działanie w usuwaniu nieprzyjemnych zapachów. Puder można również stosować na psy i ściółki dla zwierząt domowych. Pojemność 325 g wystarcza na 5 pokoi.

Sposób użycia:
Przed użyciem potrząsnąć opakowaniem pudru dla równego rozłożenia proszku w środku. Przeczesanie dywanu umożliwi dotarcie pudru do najgłębszych warstw gdzie najczęściej bytują kleszcze, pchły, jaja larw. Po rozsypaniu pudru należy odczekać 60 minut i potem można odkurzyć. Dla osiągnięcia maksymalnego efektu można odczekać z odkurzaniem 24 godziny. Powtarzaj czynność co dwa tygodnie, w razie potrzeby częściej.
Zastosowanie u psów: puder powinien być zastosowany u psów powyżej 10 tygodnia życia. Można stosować na całe ciało, również na uszy i ogon. Jednak należy omijać oczy, nos oraz pysk. Puder nie zakłóca działania innych preparatów, może być stosowany tak często jak tylko jest potrzeba.

Skład: Olejki (goździkowy, z trawy cytrynowej, cedrowy, cynamonowy, sezamowy), ziemia okrzemkowa, wodorowęglan sodu, węglan wapnia, krzemian wapnia.

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Recenzje

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Tropiclean Flea & Tick Carpet and Pet Powder puder przeciw kleszczom i pchłom, na dywany i posłania

Jak oceniasz ten produkt? *

Jakość produktu
0/5
Cena
0/5